Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Kuriant karo laivo dizaino sprendimą "Western Baltic Engineering" bendradarbiaus su "OSK Design"

Į 2024-uosius Klaipėdos mokslo ir technologijų parko koordinuojamas Lietuvos jūrinis klasteris įžengs su nauja partneryste ir nauja jėga šiemet startavusiam projektui, kuriuo siekiama sukurti modernaus karo laivo koncepciją.
 

Įmonė "Western Baltic Engineering" - laivų dizaino flagmanai Lietuvoje - ir danų kompanija "OSK Design" naujai suformuoto konsorciumo rėmuose kurs Lietuvos karinių jūrų pajėgų reikalavimus atitinkantį dizaino sprendimą.

Partneriai savo užsibrėžtais tikslais taip pat tikisi prisidėti stiprinant jūrinį saugumą ir kitose Baltijos šalyse bei yra pasiryžę bendradarbiauti su panašiais klasteriais Latvijoje bei Estijoje.


Priminsime, jog šių metų vasario 15 d., Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse, bendradarbiavimo sutartį dėl šio inovatyvaus technologinio projekto įgyvendinimo Klaipėdoje pasirašė Jūrinio klasterio ir Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų atstovai. Tai pirmas kartas jūrinės Lietuvos istorijoje, kuomet šalies jūrinė inžinerinė pramonė, mokslas ir karybos ekspertai telkia jėgas tokiame unikaliame formate.
 

Daugiau informacijos - "OSK Design" parengtame pranešime anglų k.